W zestawie czy osobno? Jak kupować tylki cukiernicze?

Tylka cukiernicza to zdecydowanie jeden z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia każdego cukiernika. Zwyczajnie nie da się bez niej wykonać pięknego zdobienia na cieście. Rzecz jasna tylki występują pod różnymi postaciami, co pozwala wykonać nimi oryginalne wzory. Pytanie tylko brzmi, czy lepiej kupić duży, gotowy zestaw tylek, czy kompletować go samodzielnie kupując je osobno?

Tylki w zestawie

Ogromną zaletą kupienia dużego zestawu tylek jest przede wszystkim wynikająca z tego wygoda. Nie trzeba się zastanawiać, jakie konkretnie modele wybrać, ponieważ w jednym opakowaniu ma się je wszystkie. Jest to również duża oszczędność pieniędzy, ponieważ takie zestawy są zawsze tańsze niż jakby kupowało się wszystkie tylki osobno.

Tylki kupowane osobno

Niestety dużą wadą kupowania tylek w zestawie jest to, że najczęściej są one dość słabej jakości, a także jest ich aż tyle, że zwyczajnie nie wykorzysta się nawet połowy z nich. Z tego też powodu często znacznie lepszym pomysłem jest kupowanie tylko tych najlepszych, najpotrzebniejszych tylek zupełnie osobno. Co prawda wyda się na to nieco więcej, a także będzie się miało mniej tylek, lecz ich jakość, a dzięki temu jakość wykonywanych ozdób, będzie o wiele lepsza.

Tylki cukiernicze dostępne w tym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *